Dijital Eğitimde Başarının Merdivenlerini Birlikte Çıkıyoruz..

Başlamadan Önce!

Eğitime katılmak için havale yöntemi veya kredi kartı(henüz aktif değil.) ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun ardından sizinle 12 saat içinde iletişime geçilecek ve sizi tanıyacağız. Ardından kontenjanlar ve size en uygun zaman dahilinde eğitime katılımınız sağlanacaktır.

Eğitim Grupları

Canlı eğitimimiz bittikten sonra grubumuza katıldığınız süre boyunca eğitim devam edecektir. Aklınıza takılan her soruyu gruptan yazabilir ve kafanızdaki problemleri gidebiliriz. Amacımız kendi kendinize yetebilene kadar HİZMET!.

...

Sınırsız İletişim!

Eğitim ve grup hizmetini satın aldığınız süre içinde istediğiniz biçimde uzmanlarımıza dilediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Her türlü yaşadığınız problemi çözmek ekibimizin sorumluluğu. Al, sat gibi yönlendirmeler vermeden bir hisse teknik analizi hakkında en detaylı bir biçimde size yardımcı olunacaktır.

Yüksek Kaliteli Bir Topluluk!

Kendinizi geliştirmek için bir adım attınız ve eğitimizi satın aldınız. Sizler gibi kendini geliştirmek için belli bir karşılık ödeyen ve aynı amaç uğruna ödeme yapmayı kabul ettiğiniz insanlardan oluşan bir topluluk düşün. Her türlü yaş ve meslek grubundan oluşan ve kendini teknik analiz, borsa konusunda geliştirmek için belli bir bedel ödeyen binlerce insanın bulunduğu bir gruba alınacaksınız. Her alanda networkunuzu geliştirebilmek için güzel bir şans!.

Öğrenmek İçin En İyisi!

Kursumuz sadece 2021 yılında binlerce öğrenciyi memnun etmiş ve 5 puan maksimum değerlendirme üzerinden 4,85 puanla değerlendirilmektedir. Herkesten farkımız şudur. kopyala-yapıştır bir eğitim vermekten ziyade indikatör ve formasyonların mantığını sizlere eğitim içinde en güzel şekilde aktarıyor ve taramalar içinde bu araçları nasıl kullandığımızı gösteriyoruz. Başarılı filtrelemeler yapıyor ve öğrendikleriniz sayesinde günceli sürekli yakalıyorsunuz..

Sınırsız HİZMET!

Canlı eğitime katılan herkese offline udemy eğitimini hediye ediyoruz. Böylece takıldığınız yerde tekrar tekrar videoları sonsuza kadar herhangi ekstra bir ücret ödemeden izleyebileceksiniz..

Baybars Eğitim’in en az 1 eğitimine katılan öğrencilerin geri dönüşleri?


Hicran EREN

5/5

‘’İbrahim Hoca’nın ilgisi ve desteği için çok teşekkür ediyorum. Eğitimim henüz bitmedi ama eğitim sonrası destek grubu ve daha önce eğitim alan arkadaşlarda birbirlerine çok yardımcı oluyorlar. En kısa sürede eğitimleri tamamlayıp aktif olarak ilerleyeceğim. Eğitim videoları gayet anlaşılır bir dilde ve akıcı ben memnun kaldım. Hiç bir bilgisi olmayan kişiler bile eğitim sonunda belirli bilgiye sahip olacaktır. Eğitim bitti işimiz bitti gibi bir durum asla söz konusu değildir aldığımız eğitim sonrası için görüşmeler toplantılar bilgilendirmeler bizzat İbrahim hoca tarafından yapılmaktadır ve devam etmektedir. Aldığımız eğitim aynı zamanda kendimize bir yatırımdır ve ömürlük bir eğitimdir. Teknik Medya İbrahim Hoca ve ekibine canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. İyiki varsınız iyiki yollarımız kesişmiş.’’

Hasan KORKMAZ

5/5

‘’ Öncelikle İbrahim Demirci Hocama çok teşekkür ederim. Kursu 17 Mayıs tarihinde aldım 6 gün içinde bütün dersleri bitirdim. Öncelikle kurs sade ve akıcı bir şekilde geçiyor. Önceden Grafik dedikleri zamanlar da zor diye bakmak istemezdim ama 6 günlük kısa bir dönem de o kadar çok bilgi kazandım ki artık İbrahim hoca sayesinde grafiklere baktığım zaman kafamda bir şeyler şekilleniyor. Borsa çok meşakkatli öğrenmesi çok sıkıcı bir iş , ama dersler o kadar sade ki çok kolay ve sıkılmadan bitirdim. Ses tonu, konulara bakış açısı ve üzerinde durulan noktalar gerçekten etkileyici. Buradan kursu alacak arkadaşlarıma tavsiyem. Bu kurusu 3’e 5’e bakmadan lütfen alın. Paranızı Telegram, İnstagram ve Twitter gruplarına kaptırmayın. Büyük resmi görün. Saygılarımla…’’

Kaya SELİM

5/5

‘’ İbrahim Hocama çok teşekkür ediyorum, tüm bildiklerimin yanlış ve yüzeysel olduğunu öğretti bana, bu muhteşem eğitim ile. Çok akıcı ve akılda kalıcı bir eğitim oldu benim için. Eğitim sonrası verdiği desteklerde bu işin parayla satın alamadığınız kısmı. Herşey için teşekkürler hocam, portakal soyma eğitimi bile verseniz alırım bu saatten sonra. ‘’

Baybars Akademi Hakkında Soruların Mı Var?


Baybars Akademi hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz, her zaman sizinle ilgileneceğime söz veriyorum!

UDEMY

Piyasada görüyoruz ki, birçok borsa videosu satan kişi var ve genel anlamda bunlar bir eğitim bile değil.

Herhangi bir şekilde borsada işlem yapmaya başlayan bir kişinin size ücretsiz olarak da öğrenebileceğiz şeyleri parayla satması bir şey ifade etmez; bizimde web sitemizde bulunan ücretsiz makaleleri ve sosyal medya hesaplarımızı inceleyerek yüzbinlerce takipçimiz gibi siz de daha iyi gelişin.

Sizler verdiğiniz ücretin karşılığını somut bir şekilde alacağınız bir hizmet alacaksınız. Borsa Teknik Analiz nedir? Baybars Farkıyla göreceksiniz.

Baybars Eğitim olarak hedefimiz bu hizmeti ihtiyacı olanlara ulaştırmak. Ücretsiz binlerce içerik paylaşıyoruz ve bunlarla sektörü domine ettiğimiz tartışılmaz. Ancak herkes bu içerikleri analiz edip uygulayacak vakte ve enerjiye sahip olamayabilir. Bu durumda ilgi duyduğunuz alanda bir Baybars eğitim paketi almanızı tavsiye ederim.

Kaybettiğiniz her gün size maddi ve manevi kayıp olacağı için, yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız kendinize yatırım yapmalısınız.

Sunduğumuz hizmette mottomuz ‘’kendi kendinize yetecek seviyeye’’ gelmenizi sağlamaktır. Online & Canlı eğitimlerimizin süresi grubun seviyesine göre dinamik olarak değişmekle birlikte 10 saate kadar uzabilmektedir. Videolu eğitimlerimiz ise düzenli güncellemelerle 14 saatlere kadar ulaşabilmekte.

Ancak tabiki eğitim bir sihirli değnek olmasa da hayallerinize giden yolda önünüzdeki engelleri aşmanızı sağlayacak çok değerli bir araç. Bunun bilincinde olarak sizler için eğitim sonrası gruplarımız seviyeyi oldukça yüksek tutmaya çalışarak koruyoruz.

Gruplarda seviye korunduğu sürece sınırsız kalabiliyorsunuz.

Ne istediğinize karar verdikten sonra en kısa şekilde @finansveozgurluk veya @teknikmedya instagram hesaplarımıza mesaj atmanız yeterli olacak ve size hızla dönüş yapılacaktır.

Yanlış, hatalı işlemler olduğu vakit aynı gün içinde iptal ediyoruz.

Bunun dışında eğer eğitim videolarına ve gruplara eriştikten sonra her ne sebeple olursa olsun bir ücret iadesi yapılması mümkün değil çünkü çoktan büyük bir eforla hazırlanmış bir sisteme dahil oluyorsunuz.

Lütfen dikkatlice inceleyerek eğitimi satın. Eğer ne istediğinizi bilerek herhangi bir eğitimimizi satın alıyorsanız, güzel sonuçlar almamanız imkansız.

Yanlış, hatalı işlemler olduğu vakit aynı gün içinde iptal ediyoruz.

Bunun dışında eğer eğitim videolarına ve gruplara eriştikten sonra her ne sebeple olursa olsun bir ücret iadesi yapılması mümkün değil çünkü çoktan büyük bir eforla hazırlanmış bir sisteme dahil oluyorsunuz.

Lütfen dikkatlice inceleyerek eğitimi satın. Eğer ne istediğinizi bilerek herhangi bir eğitimimizi satın alıyorsanız, güzel sonuçlar almamanız imkansız.

Ekibimizin ürettiği ve yüzbinlerce kişinin beğeniyle takip ettiği harika içeriklerimiz, videolarımız ve makalelerimiz var ve Baybars Eğitim olarak bunları sizlerle ücretsiz bir şekilde paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Ücretsiz paylaşımlarımız devam edecek ancak…

Ücretsiz genel bilgiler ile Baybars Eğitim’in sunduğu hizmetlerin farkını anlamamız gerek.

Ücretsiz paylaştığımız bilgiler ne kadar harika olsalar da sunduğumuz hizmetler daha kişisel ve mevcut durumunuzu görüp ona göre sonuç alabilmenizi sağlayan ve kendi kendinizi en iyi noktalara götürebileceğiniz bir perspektif sunmakta.

Eğer eşiniz, iş arkadaşınız veya diğer aile üyeleriniz ile birlikte eğitimlere katılmak isterseniz sizler için %10 ila %35’e varan indirim kuponları hazırlayabiliriz.

Herhangi bir Baybars Eğitim paketini satın almış üyelerimiz için diğer kurslarımızda aynı oranlarda indirim yapılmakta.

Tüm dünyada pandemiden önce başlayan bir süreç var, artık her kurum ve kişi, her alanda yavaş yavaş uzaktan eğitim sistemine geçerken tıpkı 15 sene önce kredi kartı ile online alışveriş yapmaya karşı (doğal olarak) duyulan endişe gibi sizlerde online eğitime aynı doğal endişeyi hissedebilirsiniz.

Özel dersler elbette daha faydalı olabileceği gibi maliyeti de o oranda artabilirdi ancak derslerin içeriğinin aynı olması ve grup hizmetleri sebebiyle online ve canlı eğitimlerin birebir eğitimden hiçbir farkı yok! Tabiki gereken özveriyi gösterirseniz.